SG73S1ETTP3013F
MFR.Part #
SG73S1ETTP3013F
JLCPCB Part #
C4198902
Description
-55℃~+155℃ 125mW 301kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS