RN73H1ETTP1871C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1871C25
JLCPCB Part #
C4161740
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS