SG73P2ERTTD4120F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD4120F
JLCPCB Part #
C6221221
Description
-55℃~+155℃ 412Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS