SG73P2ERTTD3003F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD3003F
JLCPCB Part #
C5894284
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS