RN73H2BTTD2211A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2211A10
JLCPCB Part #
C4145040
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS