RN732BTTD17R4D100
MFR.Part #
RN732BTTD17R4D100
JLCPCB Part #
C4306204
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.4Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS