SG73S2ERTTD363J
MFR.Part #
SG73S2ERTTD363J
JLCPCB Part #
C6487883
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS