RN73H1ETTP72R3B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP72R3B50
JLCPCB Part #
C4007187
Description
-55℃~+155℃ 63mW 72.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS