SG73P2ERTTD2401F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ERTTD2401F
JLCPCB Part #
C6221163
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS