SG73P2ERTTD2431F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD2431F
JLCPCB Part #
C7079563
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS