RN73H2ETTD6043F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6043F50
JLCPCB Part #
C4086427
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS