RN73R2ETTD1580F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1580F50
JLCPCB Part #
C4268706
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS