SG73P2ERTTD200J
MFR.Part #
SG73P2ERTTD200J
JLCPCB Part #
C7312062
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS