SG73P2ERTTD220J
MFR.Part #
SG73P2ERTTD220J
JLCPCB Part #
C7079548
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS