RN73H1JTTD2870D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2870D10
JLCPCB Part #
C4322831
Description
100mW 287Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS