RN73H2BTTD9880B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD9880B10
JLCPCB Part #
C2574132
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 988Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS