SG73P2ERTTD1820D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1820D
JLCPCB Part #
C6677978
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS