HV732ATTD3483D
MFR.Part #
HV732ATTD3483D
JLCPCB Part #
C4333620
Description
-55℃~+155℃ 125mW 348kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS