RK73H1HTTC5760F
MFR.Part #
RK73H1HTTC5760F
JLCPCB Part #
C2575425
Description
-55℃~+155℃ 50mW 576Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS