RK73B2BTTD680J
MFR.Part #
RK73B2BTTD680J
JLCPCB Part #
C719310
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 68Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS