RN731JTTD45R3B50
MFR.Part #
RN731JTTD45R3B50
JLCPCB Part #
C4119453
Description
-55℃~+155℃ 45.3Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS