SG73P2BTTD9763F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BTTD9763F
JLCPCB Part #
C3983819
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 976kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS