SR1206KR-0710RL
MFR.Part #
SR1206KR-0710RL
JLCPCB Part #
C3927653
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS