RN73R2ETTD16R4C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD16R4C25
JLCPCB Part #
C4322298
Description
-55℃~+155℃ 16.4Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS