SG73P2BTTD95R3D
MFR.Part #
SG73P2BTTD95R3D
JLCPCB Part #
C4243945
Description
-55℃~+155℃ 333mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS