RN732ATTD4993C25
MFR.Part #
RN732ATTD4993C25
JLCPCB Part #
C3935931
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS