RN73H2ATTD51R0C10
MFR.Part #
RN73H2ATTD51R0C10
JLCPCB Part #
C4337994
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS