HV732HTTE2675F
MFR.Part #
HV732HTTE2675F
JLCPCB Part #
C4269216
Description
-55℃~+155℃ 26.7MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS