SG73P2BTTD90R9D
MFR.Part #
SG73P2BTTD90R9D
JLCPCB Part #
C4060909
Description
-55℃~+155℃ 333mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS