RN732ATTD8450D100
MFR.Part #
RN732ATTD8450D100
JLCPCB Part #
C3940355
Description
-55℃~+155℃ 100mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS