SG73P2ATTD90R9D
MFR.Part #
SG73P2ATTD90R9D
JLCPCB Part #
C3940256
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS