RN732BTTD9311B25
MFR.Part #
RN732BTTD9311B25
JLCPCB Part #
C4026173
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS