SG73G2BTTD90R9D
MFR.Part #
SG73G2BTTD90R9D
JLCPCB Part #
C6677625
Description
-55℃~+155℃ 500mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS