RN73R1JTTD58R3B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD58R3B25
JLCPCB Part #
C4193875
Description
-55℃~+155℃ 100mW 58.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS