SG73G1JTTD1102C
MFR.Part #
SG73G1JTTD1102C
JLCPCB Part #
C7310972
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS