RN73H2BTTD8252D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD8252D100
JLCPCB Part #
C3985752
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS