SG73P2BTTD82R5D
MFR.Part #
SG73P2BTTD82R5D
JLCPCB Part #
C3976108
Description
-55℃~+155℃ 333mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS