RN732BTTD7230B25
MFR.Part #
RN732BTTD7230B25
JLCPCB Part #
C3971893
Description
-55℃~+155℃ 125mW 723Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS