SG73P2BTTD82R5F
MFR.Part #
SG73P2BTTD82R5F
JLCPCB Part #
C4221649
Description
-55℃~+155℃ 333mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS