RN73R1ETTP3701F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP3701F50
JLCPCB Part #
C2500826
Description
-55℃~+155℃ 3.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS