SG73P2BTTD68R1D
MFR.Part #
SG73P2BTTD68R1D
JLCPCB Part #
C3993684
Description
-55℃~+155℃ 68.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS