RN73R2BTTD1563F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1563F50
JLCPCB Part #
C4288761
Description
-55℃~+155℃ 156kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS