RN73H2ETTD14R5F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD14R5F50
JLCPCB Part #
C4202441
Description
-55℃~+155℃ 14.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS