SG73S2BTTD68R1D
MFR.Part #
SG73S2BTTD68R1D
JLCPCB Part #
C4312738
Description
-55℃~+155℃ 333mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS