SG73P2BTTD621G
MFR.Part #
SG73P2BTTD621G
JLCPCB Part #
C4018727
Description
-55℃~+155℃ 620Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS