RN732BTTD17R2F50
MFR.Part #
RN732BTTD17R2F50
JLCPCB Part #
C5863468
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS