SG73P2BTTD623G
MFR.Part #
SG73P2BTTD623G
JLCPCB Part #
C3950159
Description
-55℃~+155℃ 333mW 62kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS