RN73R1ETTP59R7C25
MFR.Part #
RN73R1ETTP59R7C25
JLCPCB Part #
C4212519
Description
-55℃~+155℃ 59.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS