RN732ATTD1272B05
MFR.Part #
RN732ATTD1272B05
JLCPCB Part #
C4316791
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS