SG73P2BTTD472J
MFR.Part #
SG73P2BTTD472J
JLCPCB Part #
C3912554
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS